چاپ سیلک روی کارتن چاپ سیلک روی کارتن ایران کارتن در حرکتی جدید علاوه بر چاپ به صورت تک رنگ تا چهار رنگ با جدید ترین دستگاههای روز ایران اقدام به چاپ تک رنگ به وسیله چاپ سیلک نموده است.
با این طرح شرکت های نوپا می‌توانند علاوه بر اینکه تعداد مورد نیاز خود سفارش کارتن دهند این تعداد را به صورت چاپی سفارش دهند.
شنبه بیست و چهارم مهر ۹۵
تنها حامی شرکت های نوپا در کشور تنها حامی شرکت های نوپا در کشور ایران کارتن در اقدامی جالب حمایت خود را به تمامی کارگاههای تولیدی و شرکت های نوپا اعلام کرد.
(دیگر نیازی به خواب سرمایه نیست، ما حمایتتان می‌کنیم)
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
ویژگی های یک بسته بندی خوب ویژگی های یک بسته بندی خوب بسته بندی انواع مختلفی دارد که ما در اینجا به بسته بندی به وسیله ورق کارتن خواهیم پرداخت که خود آن نیز انواع مختلفی دارد.
تولید کنندگان عزیز بسته به نیاز خود میتوانند از انواع کارتن با جنس ایفلوت، سه لایه، پنج لایه به صورت ساده و یا دایکاتی، چاپی و یا لمینتی استفاده نمایند.
در این فایل شما را با انواع بسته بندی آشنا خواهیم کرد
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
اطمینان از استحکام کارتن اطمینان از استحکام کارتن برای بسته بندی 6 عدد استارت نیاز به کارتن مادر دارم میشه راهنماییم کنید؟

قطعات صنعتی خودرو مخصوصا استارت دارای وزن نسبتا بالایی است برای بسته بندی عدد از این قطعه داخل یک کارتن مادر دو راه وجود دارد
1- استفاده از کارتن پنج لایه
2- استفاده از کارتن سه لایه + استفاده از کفی پنج لایه
به دلیل وزن زیادی که این قطعات دارند قطعا پس از چیدن در کارتن مادر کارتن هر جقدر هم جنسش خوب باشد به سمت پایین خم می‌خورد یا اصطلاحا شکم می‌دهد پس بهتر است از کفی استفاده شود تا وزن را در سطح پخش کند تا این اتفاق نیفتد
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴