کارتن سازی در افغانستان و ترکمنستان کارتن سازی در افغانستان و ترکمنستان وضعیت و قیمت تولید کارتن در ایران نسبت به ترکمنستان و افغانستان بسیار مساعدتر است در همین راستا تجار و بازرگانان علاقه زیادی به واردات کارتن از ایران دارند دوشنبه هفدهم اردیبهشت ۹۷ فروش کارتن بسته بندی فروش کارتن بسته بندی یکی از مهمترین نیازهای شرکت ها و کارخانجات تولید کننده صنایع و کشاورزان و باغداران ایران عزیز بسته بندی با کارتن می باشدکه فروش کارتن بسته بندی کارخانه کارتن سازی در مشهد نیاز آنها را مرتع می نماید سه شنبه بیست و دوم اسفند ۹۶ «کارتن مشهد» برای چه تعطیل شد! «کارتن مشهد» برای چه تعطیل شد! دلیل تعطیلی کارتن مشهد یکی از قدیمی ترین و به نام ترین کارخانه های تولید کارتن در مشهد دوشنبه بیست و یکم اسفند ۹۶ چاپ سیلک روی کارتن چاپ سیلک روی کارتن ایران کارتن در حرکتی جدید علاوه بر چاپ به صورت تک رنگ تا چهار رنگ با جدید ترین دستگاههای روز ایران اقدام به چاپ تک رنگ به وسیله چاپ سیلک نموده است.
با این طرح شرکت های نوپا می توانند علاوه بر اینکه تعداد مورد نیاز خود سفارش کارتن دهند این تعداد را به صورت چاپی سفارش دهند.
شنبه بیست و چهارم مهر ۹۵
تنها حامی شرکت های نوپا در کشور تنها حامی شرکت های نوپا در کشور ایران کارتن در اقدامی جالب حمایت خود را به تمامی کارگاههای تولیدی و شرکت های نوپا اعلام کرد.
(دیگر نیازی به خواب سرمایه نیست، ما حمایتتان می کنیم)
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴