فروش کارتن بسته بندی فروش کارتن بسته بندی یکی از مهمترین نیازهای شرکت ها و کارخانجات تولید کننده صنایع و کشاورزان و باغداران ایران عزیز بسته بندی با کارتن می باشدکه فروش کارتن بسته بندی کارخانه کارتن سازی در مشهد نیاز آنها را مرتع می نماید سه شنبه بیست و دوم اسفند ۹۶ «کارتن مشهد» برای چه تعطیل شد! «کارتن مشهد» برای چه تعطیل شد! دلیل تعطیلی کارتن مشهد یکی از قدیمی ترین و به نام ترین کارخانه های تولید کارتن در مشهد دوشنبه بیست و یکم اسفند ۹۶ چاپ سیلک روی کارتن چاپ سیلک روی کارتن ایران کارتن در حرکتی جدید علاوه بر چاپ به صورت تک رنگ تا چهار رنگ با جدید ترین دستگاههای روز ایران اقدام به چاپ تک رنگ به وسیله چاپ سیلک نموده است.
با این طرح شرکت های نوپا می توانند علاوه بر اینکه تعداد مورد نیاز خود سفارش کارتن دهند این تعداد را به صورت چاپی سفارش دهند.
شنبه بیست و چهارم مهر ۹۵
تنها حامی شرکت های نوپا در کشور تنها حامی شرکت های نوپا در کشور ایران کارتن در اقدامی جالب حمایت خود را به تمامی کارگاههای تولیدی و شرکت های نوپا اعلام کرد.
(دیگر نیازی به خواب سرمایه نیست، ما حمایتتان می کنیم)
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
ویژگی های یک بسته بندی خوب ویژگی های یک بسته بندی خوب بسته بندی انواع مختلفی دارد که ما در اینجا به بسته بندی به وسیله ورق کارتن خواهیم پرداخت که خود آن نیز انواع مختلفی دارد.
تولید کنندگان عزیز بسته به نیاز خود میتوانند از انواع کارتن با جنس ایفلوت، سه لایه، پنج لایه به صورت ساده و یا دایکاتی، چاپی و یا لمینتی استفاده نمایند.
در این فایل شما را با انواع بسته بندی آشنا خواهیم کرد
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز