چهارشنبه پنجم دی ۹۷
(3)
(0)
قیمت جعبه خرما صادراتی

شرکت کارتن سازی ایران کارتن مشهد تولید کننده انواع کارتن و جعبه خرما صادراتی به صورت لمینتی و دایکاتی با ورق های ایفلوت سه لایه و پنج لایه آماده ارائه خدمات به باغداران تجار و بازرگانان عزیز در مشهد بم کرمان بوشهر شیراز و دیگر شهرهای ایران عزیز و کشورهای افغانستان و عراق می باشد.

 

خرما یکی از ایده ال ترین محصولات برای صادرات می باشد در همین راستا ما به باغداران و بازگانان عزیز کمک می کنیم محصولات داخلی را در همین داخل کشور بسته بندی و ارسال نمایند.

جعبه خرمای صادراتیخرما دارای انواع مختلفی می باشد، خرمای زاهدی خرمای بم خرمای خشک و... برای بسته بندی هر نوع خرما پیشنهاد های ویژه ای داریم تا به کمک ما بهترین بسته بندی را انتخاب کنید.

خرمای خشک را معمولا در کارتن های 10 کیلویی و خرماهای پر شیره را در کارتن های نهایتا 1 کیلویی بسته بندی میکنیم دلیل این کار فشاری است که خود خرما ها به هم وارد می کنند.

نوع بسته بندی و هزینه ای که در این رابطه می کنید بستگی به مشتری شما دارد، اگر می خواهید خرمای خود را صادر کنید بهتر است از هزینه برای بسته بندی نهراسید و تا میتوانید با کیفیت ترین نوع بسته بندی را انتخاب کنید

برای فروش خرما در داخل کشور نیز باید بسته بندی به صورتی باشد که کیفیت بسته بندی نسبت به رقبای شما پایین نباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جعبه خرما صادراتی و یا داخلی با ما در ارتباط باشید

شماره های تماس مستقیم:

همراه: 09158087919

تلگرام: 09150279793

 

 قیمت خرید فروش تولید جعبه خرما دایکاتی و لمینتی
تولید جعبه خرما دایکاتی
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده