سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۹۸
(8)
(0)
تولید کارتن شیرآلات ساختمانی

قیمت تولید خرید و فروش کارتن شیرآلات بهداشتی و صنعتی که مورد مصرف منازل کارخانجات شرکت ها و هر جایی که آبی وجود داشته باشد

کارتن شیرآلاتخود شیرآلات عبارتند از مجموعه ای از قطع کننده ها که در انتهای خطوط لوله های آب نصب میشوند و عمل قطع و وصل کردن جریان آب و تنظیم شدت جریان و ترکیب آب سرد و گرم را با هم به عهده دارند. بطور کلی شیرها به دو نوع بهداشتی و صنعتی تقسیم میشوند.

علاوه بر قطع و وصل جریان آب و تنظیم جریان و ترکیب آب سرد و گرم با هم، کاربرد دیگر شیرآلات بهداشتی ساختمانی، از لحاظ زیبایی و نمای داخلی میباشد که امروزه به اولویت اول تبدیل شده است و نکته بعدی صرفه جویی در مصرف آب میباشد.

برای این مهم بسته بندی این شیرآلات از نظر تولید کنندگان و مشتریان حائز اهمیت است به طوریکه برای بسته بندی باید مدل های مختلف شیرآلات را با بسته بندی های مختلفی که تولید کننده آن را مشخص می کند صورت بپذیرد.

کارتن بسته بندی شیرالات را معمولا از جنس کارتن سه لایه با ضخامت های ایفلوت بیفلوت و سیفلوت تولید می کنند. که به دو صورت چاپ مستقیم روی کارتن و یا لمینت کردن پوستر روی کارتن می باشد.

 

برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان میتوانید با ما در ارتباط باشید. بهترین کیفیت و قیمت را از ما بخواهید.

09158087919 - 09150279793  

گالری تصاویر محصول
هزینه تولید کارتن شیرآلات حمام به صورت لمینتی
 طراحی و تولید کارتن برای شیرآلات ساختمانی
 شرکت تولید کارتن شیرآلات در مشهد
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
عباسی
پنج شنبه نهم خرداد ۹۸
پاسخ
(1)
()
عباسی
سلام لطفا نمونه کارتن شيرآلات که تا حالا توليد کردين به همراه عکس کارتن بسته بندي به شماره بنده تلگرام کنيد۰۹۱۲***۶۷۸۱ عباسي
پاسخ مدیر سایت
سلام - عکس نمونه کارتن شیرآلات به صورت لمینتی و دایکاتی و یک نمونه چاپی به شماره تلگرام شما ارسال شد.امکان تولید کارتن شیرآلات به هر شکلی که تمایل داشته باشید وجود دارد.
پاسخ مدیر سایت